Nahema Guerlain
Але перед тим, як я повноцінно приміряю на себе туалетну воду 1994 року, все ж таки дістану свою улюблену edp 2003 року випуску. На кінець, я спромоглася сфотографувати свій рефілл, хоча більшу половину рідини вже використала.
Металеві колючі альдегіди бринять аж у вухах. Але я знаю, що це буде не довго.
Насичена, соковита смарагдова зелень. Волога землистість. Ледь вловима камфорність та терпкість. Гірко-солодка трав'янистість гіацинту. Димність бергамоту і поруч - солодка ваніль. Широке листя конвалії, за яким не видно перлинок дзвіночків.
Шоколадна бальзамність, тягуча вершковість.
Маслянисто-помадна, винно-насичена, медова, пряна, первикова троянда. Доповнена кремовістю та ніжністю квітів, серед яких час від часу виділяється стриманий голос льодяникового іланг-ілангу.
Солодка фруктовість стиглого персику на тлі деревини сандалу, запах якої потім стане маслянистим. Навіть місцями помічаю гірко-шкіряну анімалістичність.
Але повернуся до принад ароматного персика. Звучання з часом набуває тягучості варення, прозорості сонячного джему та апетитності найвишуканішого десерту.
І знову вершковість, бальзамна шоколадність та солодка ваніль. Чергування терпкого і солодкого, зеленого соковитого та м'якого фруктового, пряного і кремового. Ніжна, зваблива квітковість на суровому тлі.
І якби я не отримала ще один зразок Nahema Guerlain, то і не знала б, що буває ще гарніше. Але цей факт не применшує краси аромату, просто я тепер знаю, що у випуску 2003 року вона більш зелена, терпкіша, гостріша. А троянда в ній бордово-винного кольору.
І знову мій чоловік проявив інтерес, як це було і минулого разу! І знову отримала схвалення та комплімент!
Так як у наявності були ніжні рожеві троянди, то вони і доповнювали на світлині флакон. Але повністю відповідають асоціаціям квітів туалетної води, про яку я з величезним задоволенням розповім завтра.
Моя парфумована вода Nahema Guerlain у флаконі 2003 року дивувала завжди. Щоразу я відкривала нові нюанси та красоти. Але сьогодні це просто якесь дивовижне нове перетворення. Я би сплутала з вінтажними парфумами, якби був сліпий затест.
З самого початку здавалося все, як завжди: соковита зелень з терпкістю та присмаком металу. Колючі альдегіди. Запах забродивших фруктів змінився солодким запахом апетитного персика.
Далі Nahema в мить зайняла Гран Прі у моєму трояндовому марафоні, так як розквітла дивовижно ароматна троянда. Спочатку винно-терпко-помадна, з часом набула солодкої тягучості, що аж відчувалася лікерна липкість. З фруктовими ознаками і зеленими відтінкам, що характерно болгарській красуні. Мармеладно-сяюча, вершково-кремова. Аромат квітки об'ємний, ніби у 3Д форматі, одночасно потужний та ніжний, зробив мій світ рожево-малинового кольору.
Та, не зважаючи на таке яскраве звучання троянди, помітно було і індольність, і гіркувато-шкіряно-помадну маслянистість, і шоколадну бальзамність, і витончений запах деревини.
Ароматну рідину наношу на себе поступово. Спочатку на ліве зап'ястя, потім на праве. На потилицю під волосся, далі на ключиці... Ну, і в залежності від сили аромату та фантазії (на волосся, на скроні, між лопаток, під коліно). Велика порція рідини Nahema під волоссям розтіклася по шиї, що викликало бажання розтерти пальцями. І знову чергове здивування: на подушечках пальців голосно зазвучали гіацинти вологим, гірко-терпко-трав'янисто пудровим голосом. Слідом помітила, як на яву, присутність льодяникового іланг-ілангу.
"Вишенькою на торті" було запитання чоловіка "А чим ти так напахнілася? Ці парфуми для жінок, чи можуть і чоловіки використовувати? Мені таке дуже подобається!!!" Так проявив мій коханий не аби який інтерес і виказав найбільші слова похвали. "Знаючі толк у парфумерії чоловіки з задоволенням носять цей аромат" - відповіла я та в мить відчула себе скупою. Хоча мені дуже сподобався інтерес чоловіка до Nahema та вияв такого смаку. Це ж улюблені парфуми і самого автора композиції - Жан-Поля Герлена!!!
Борошниста гірчинка гіацинтів звучить паралельно з солодкуватою фруктовістю та помадністю троянди.
У апетитній фруктовості вимальовуються всі риси стиглого персику. А троянда - з капельками роси та на стеблі з шипами, в оточенні густого листя.
Далі мені здається, що троянда пахне персиком, потім вона стане мармеладною, ще з часом маслянистою, а рожевий колір потемніє до бордово-чорного.
Немає коментарів:
Дописати коментар