Hiroko Koshino Hiroko Koshino
Одного разу заварила зелений чай, але з'явилася необхідність вийти з квартири. Коли повернулася через 5 хвилин, була здивована, що ще на порозі почула насичений запах чаю, який не має такого яскравого звучання, як, наприклад, кава чи смажені страви. Напевно, у мене розвинулася у мізках здатність розрізняти цей витончений запах. З того часу я вловлюю його навіть, якщо чай був не щойно заварений. То ось цей запах чаю є у Hiroko Koshino Hiroko Koshino.
Якщо уважно внюхуватися у зап'ястя, то помітно анімалістичний нюанс. Я навіть дуже здивувалася, коли зафіксувала це. Напевно, завдяки наявності уду, хоча інших ознак, на велике щастя, не помічаю. Хоча ні, від уду все ж таки є смолистість та запах вологої деревини. А можливо, це завдяки амбретті, бо її присутність дуже відчутна: солодкувата прохолода з металевим присмаком, яка доповнюється тихою фруктовістю (інколи чути запах груши). Мимоволі на згадку приходить Chanel 18, а вона у мене як камертон на визначення цього рослинного мускусу.
Добре знайомий, але стриманий льодяниково-солодкувато-кремовий голос іланг-ілангу.
Прохолода та зелений нюанс фрезії. Так чітко зрозуміло, як не дивно, що цей зелений відтінок саме квітковий, а не належить траві, чи листю, чи лугу. Хоча і ознаки свіжоскошеної трави теж є.
Для Hiroko Koshino є ще одна характерна риса - кремово-вершкова зелень. Точно такий запах сьогодні помітила вранці в парку, саме він і надихнув дістати ці парфуми.
Ще один зелений нюанс - це запах листя конвалій. Галявину з пролісками я вмилувала цієї весни, от би ще розшукати місце з конваліями.
Ця кремова-вершковість, на яку постійно відволікаюсь, думаю завдяки квітці лотосу. Про її дивовижний аромат я якось вже згадувала. Завжди дістаю свою пробірку з рідиною для порівняння так це зробила і сьогодні.
А ось різкуватий зелений, який уявляю саме оливковим, створюють сирі землисті пачулі. Далі деревно-зелена гірчинка, ніби здерли тонку кору з юної гілки, що крім запаху додає композиції ще й і смутку.
Ще багато витончених нюансів у звучанні я помітила впродовж дня, але вже не записувала, лише подумки фіксувала. Ніби рибалка, що ловить рибу, цілує та відпускає у воду. Як же ж добре, що колись я знайшла майже не відомий Hiroko Koshino Hiroko Koshino у дивному червоно-коричневому флаконі у формі морського камінця у темному кутку маленького магазину. Він так полюбився і моєму чоловіку, що прийшлося розшукати ще один флакон. Саме тому, що флакони не прозорі, я використала їх для дизайну ванної кімнати і щоразу милуюся, споглядаючи на форму та пригадуючи зелено-квітковий аромат.
Флакон тоже очень интересный. Спокойно может стоять для украшения интерьера. Насыщенного красно-коричневого цвета, с черными элементами и золотыми надписями, напоминающий то ли камушек, то ли деревянную шкатулку.
Hiroko Koshino - одноименный бренд от японского дизайнера Хироко Кошино. В 2005 году вышел в свет первый и пока единственный аромат - Hiroko Koshino Hiroko Koshino.
В красно-коричневом флаконе совсем неогненная ароматная композиция. Спокойная, прохладная, медитативная, уравновешенная зелено-древесно-цветочная история. Не в стиле акварельных японских ароматов, но и не насыщенная громкими голосами и яркой палитрой.
Зелень с присущей ей терпкостью, сочностью, кислинкой и горчинкой, а еще с особенной сливочностью. Прохладный, фруктово-сладковатый, чуть металлический аромат амбретты.
У меня есть пробирка с экстрактом лотоса. Совсем недавно доставала ее, чтобы показать Рите этот необычный сливочно-цветочно-кремовый аромат. И вот сегодня в Hiroko Koshino я улавливаю его оттенки.
Спокойное развитие взбадривает неожиданно появившаяся влажность, терпкость и сочность только что срезанного стебля и молочко, которое растение сразу выделяет.
Прелый нюанс смолистых бархатных пачули чередуется с мыльностью.
Роза мне показалась с кислым необычным ароматом и еле уловимой помадностью. Рядом - прохладная красота фрезии с древесным тоном.
Соленая влажность - то ли капельки пота, то ли морской пены.
Запах терпкого чая дополнен экзотическим цветочным нюансом, кисло-сладким тихим ягодно-фруктовым оттенком и еле уловимой ментольностью.
В воздухе - дымность сладко-пряного ладана.Сухая сладковатая древесность и бальзамичность. Среди этих древесных оттенков хорошо выделяется агар со своей богатейшей палитрой.
Хочется соответствовать аромату - быть уравновешенной, сдержанной, но при этом выразительной, и мудрой.
Аромат часто садится по разному. Иногда бывает неуловимым, не поддающимся описанию, а иногда раскладывается по полочкам. Иногда бывает холодным, иногда прозрачно - нежным. На муже - древесно - зелено - ладанно - сладковатый. Никогда не слышала определенных цветов : ни розу, ни жасмин, ни иланг. Все так мастерски переплетено, что тяжело выделять конкретные компоненты, хотя всего много. Аромат сложный и множество оттенков.
На зелено - древесном фоне появилась дымность, которая быстро сменяется терпкостью, то вдруг мыльностью.
Суть аромата ( для меня) : душевное равновесие, гармония, баланс чувств, спокойное течение мыслей.
Горько - землистые пачули с оттенком прелых листьев. Легкая бальзамичность.
Много влажной древесины с зелеными тонами, с терпкостью, но уда не слышу. Еще через время появился и уд, не медицинский, приятно - дымный.
Стойкость отличная даже в жару. Красивый шлейф. Аромат никого не придушит и не будет навязчивым. Чем больше носишь, тем больше начинаешь понимать его красоту. Но на муже он мне больше всего нравится.
Немає коментарів:
Дописати коментар